Elektromontáže

  Středisko elektromontáží se specializuje na elektroinstalační práce v bytových i nebytových prostorech. Má vytvořené zázemí ve vlastním velkoskladu, a proto je schopna provádět plynulé zásobování elektromateriálem svých staveb z vlastních zdrojů. Vlastní činnost je rozdělena do několika elektromontážních skupin, které je možno operativně přeskupovat nebo spojovat. Jednotlivé montážní skupiny mají své vlastní dopravní prostředky, které jsou vybaveny specializovaným nářadím a potřebnou pracovní technikou.

 

  Kompletní nabídka služeb:

   - Elektroinstalace rodinných domků

   - Provádíme přípojky nízkého napětí pro rodinné domy

   - Bytové a domovní elektroinstalace

   - Odstraňování závad elektroinstalací z kontrol SČE

   - Montáže el. zařízení v průmyslových objektech

   - Údržba a výstavba nového veřejného osvětlení v obcích

   - Provádíme výchozí revize a revize el.zařízení

   - Revize ručního nářadí a spotřebičů

   - Vystavování elektroměrových přihlášek 

 

 

Objednávky služeb: 777 726 671 pan Fučík Jiří

 

  Dále středisko elektromontáží zabezpečuje vypracování projektu včetně výpočtu tepelných ztrát, návrhy osvětlovacích soustav, technicko-poradenskou činnost v oboru. Středisko zajišťuje revize elektronářadí, provádí výchozí a periodické revize. Často využívanou službou je zápůjčka staveništních rozvaděčů ( které je možno u nás ve velkoobchodě zakoupit i v nerozbitném provedení ) a pronájem specializovaného nářadí pro práce v elektrotechnice.

  Jako další z mnoha činností střediska elektromontáží můžeme jmenovat: rozvody průmyslové elektroinstalace, přípojky NN pro rodinné domky, elektroinstalace bytové, dodávky a montáže elektrického vytápění, rekonstrukce a opravy veřejného osvětlení nebo elektroinstalace zemědělských a jiných objektů.

 

Akční nabídky

V této rubrice nejsou žádné články.